LOADING

Prezentujemy formy współpracy z nami. Jeśli czujesz, że wśród nich jest taka, która Tobie odpowiada skontaktuj się z nami. Jeśli masz swój pomysł na współpracę, również skontaktuj się z nami - lubimy wyzwania.

Szkolenia

Gdy Twój zespół potrzebuje nowych kompetencji, nowej wiedzy z zakresu social mediów, public relations bądź content marketingu oferujemy szkolenia z dojazdem do siedziby firmy, lub szkolenia online.
W niższej cenie oferujemy szkolenia online. Przekazujemy w ten sposób wiedzę o tej samej wartości merytorycznej jak przy szkoleniach offline.
Ofertę przeprowadzanych szkoleń prezentujemy w zakładce menu szkolenia.

Prowadzenie profilu w social mediach (LinkedIn i Facebook)

Powierz nam swoją markę, a my o nią zadbamy. Wygenerujemy pomysły na posty, dostosuje my grafiki i treść. Stworzymy społeczność.

Płatne kampanie w social mediach

Przeprowadzamy płatne kampanie w social mediach: Facebook i Linekedin. Idealne jeśli chcesz targetować reklamę do ściśle określonej grupy odbiorców.

Tworzenie contentu

Przygotowujemy profesjonalne teksty w różnych obszarach: od wpisów na blogi i portale przez e-booki po zarządzanie rozwojem portali tematycznych.

Audyty i wdrożenia

Prześledzimy Wasze dotychczasowe działania, wyciągniemy wnioski i przedstawimy propozycje w zakresie: PR, social mediów, content marketingu, strategii budowania marki online. Stworzymy analizę konkurencji, strategię marki, analizę trendów. Efektem naszej pracy/przeprowadzonego audytu będzie kompleksowo stworzony dokument przedstawiający wnioski z audytu oraz rekomendacje późniejszych działań. W razie indywidualnych uzgodnień możliwe jest osobiste przedstawienie efektów pracy w siedzibie firmy, bądź via Skype. Przeprowadzamy wdrożenia przedstawionych propozycji.

Wystąpienia publiczne

Mamy ogromne doświadczenie w wystąpieniach publicznych zarówno dla małych jak i kilkuset osobowych grup. Nasze dotychczasowe wystąpienia dotyczyły tematyki digital marketingu (social media, public relations, content marketingu, budowania marki, employer brandingu).