LOADING

Prezentujemy formy współpracy z nami. Jeśli czujesz, że wśród nich jest taka, która Tobie odpowiada skontaktuj się z nami. Jeśli masz swój pomysł na współpracę, również skontaktuj się z nami - lubimy wyzwania.

Zewnętrzny dział marketingu - długoterminowa współpraca

Powierz nam swoją markę online na minimum pół roku a my o nią zadbamy. Preferujemy system abonamentowy. Idealna sytuacja, gdy nie chcesz szukać i  zatrudniać nowych pracowników dla swojej firmy. Jeśli nie masz zespołu:do obsługi mediów społecznościowych, tworzenia contentu, public relations, budowania strategii firmy, rozwoju produktu online.

Szkolenia

Gdy Twój zespół potrzebuje nowych kompetencji, nowej wiedzy oferujemy szkolenia z dojazdem do siedziby firmy, lub w innym uzgodnionym miejscu.
W niższej cenie oferujemy szkolenia online via Skype. Przekazujemy w ten sposób wiedzę o tej samej wartości merytorycznej jak przy szkoleniach offline.
Ofertę przeprowadzanych szkoleń prezentujemy w zakładce menu szkolenia.

Konsultacje

Oferujemy konsultacje poszkoleniowe. W ramach szkolenia pierwsza godzina konsultacji jest gratis.
Jeśli nie przebyłeś naszego szkolenia, natomiast chciałbyś skonsultować z nami, to czy Twoje działania idą w prawidłowym kierunku, bądź nabyć dodatkową wiedzę, skontaktuj się z nami, w celu ustalenia szczegółów. Chętnie wesprzemy Ciebie swoją wiedzą. Cena Konsultacji to 200 zł netto/1h.

Wystąpienia publiczne

Mamy ogromne doświadczenie w wystąpieniach publicznych zarówno dla małych jak i kilkuset osobowych grup. Nasze dotychczasowe wystąpienia dotyczyły tematyki digital marketingu (social media, public relations, content marketingu, budowania marki, employer brandingu).

Strategie i audyty

Prześledzimy Wasze dotychczasowe działania, wyciągniemy wnioski i przedstawimy propozycje w zakresie: PR, social mediów, content marketingu, strategii budowania marki online. Stworzymy analizę konkurencji, strategię marki, analizę trendów. Zrobimy audyt UX twojego e-sklepu, bądź strony www. Prześledzimy rozwój Twojego produktu online następnie zbudujemy roadmapę dla dalszego jego rozwoju i będziemy ją realizować. Efektem naszej pracy/przeprowadzonego audytu będzie kompleksowo stworzony dokument przedstawiający wnioski z audytu oraz rekomendacje późniejszych działań. W razie indywidualnych uzgodnień możliwe jest osobiste przedstawienie efektów pracy w siedzibie firmy, bądź via Skype.

Płatne kampanie w social mediach

Przeprowadzamy płatne kampanie w social mediach: Facebook i Linekedin. Idealne jeśli chcesz targetować reklamę do ściśle określonej grupy odbiorców.